HAKKIMIZDA

1989'dan beri Türk Yapı Sektörü'ne modern mimarinin gereklilikleri olan malzeme ve uygulama yöntemlerini sunan YDS Yapı., günden güne gücünü artırarak ve sektördeki uzman marka konumunu güçlendiriyor.

Mekanı oluşturan tüm boyutlara en kaliteli çözümleri sunma” felsefesinin arkasında duran, bu sayede sektördeki liderliğini koruyan YDS; tavan ve zemin ürünleriyle mekanın altını ve üstünü biçimlendirirken, estetik ve fonksiyonelliğin göze çarptığı bölme duvar sistemleriyle, yapılarda yaşam kalitesini maksimum düzeylere çekmektedir..

‘Asma tavan’, ‘Bölme duvar’ ve ‘Zemin’ sistemleri olarak 3 başlık altında topladığımız YDS ürünleri, inanılmaz sayıda ürün seçeneğiyle her türden ihtiyaç ve beklentiye cevap veriyor. Dünya yapı sektörünün dev markalarıyla yapılmış distribütörlük anlaşmalarından beslenen bu ürün yelpazesi, yüzlerce farklı kombinasyon oluşturma olanağını sunuyor.

YDS Yapı ve Zemin Sistemleri'nin konusunda lider marka konumuna gelmesindeki en ön plana çıkan faktör üretimindeki kalite, istikrar, teknoloji ve yenilik anlayışıdır.